קרדיט: Freepik

כל יצרן, בכל תחומי הפעילות, יודע היטב עד כמה חשובה האריזה של כל מוצר. גם אם האמרה של חז"ל, 'אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו' נכונה, עדיין אי אפשר להתעלם מהשפעת האריזה על שביעות הרצון של הקונים, מה גם שבחלק גדול מהמקרים האריזה שומרת על הפריטים שבתוכה ומבטיחה שהם יגיעו ליעד הסופי, הלקוח, במצב טוב. שקיות בועות היא דוגמה מצוינת לאריזה שזהו התפקיד העיקרי שלה, הגנה מיטבית לתכולה שבה – בעיקר בזכות הבועיות והאוויר שבתוכן. ג.כ. שיווק כלפון מייצרת שקיות מסוג זה, כמו גם מוצרי ניילון אחרים, כבר יותר מ-30 שנים ותוך הקפדה על מתן מענה מדויק לכל צורך של כל לקוח.

הסוגים השונים של שקיות בועות

* ניילון דו שכבתי או תלת שכבתי – חלוקה אחת של שקיות הבועות היא בהתאם לסוג הניילון שממנו הן מיוצרות. באופן טבעי הניילון בעל 3 השכבות נועד למקרים שבהם נדרשת רמת הגנה גבוהה במיוחד.

* אנטי סטטי – עוד סוג ספציפי של שקית בועות הוא זה שמיוצר מניילון אנטי סטטי. אריזה זו מיועדת למוצרי אלקטרוניקה רגישים שעלולים להינזק עקב חשיפה לחשמל סטטי – והניילון המיוחד מספק את ההגנה הנדרשת.

* שקיות עם קלאפה – שקית בועות עם פס דבק או ללא פס דבק, לסגירה הרמטית ועמידה.

איכות ללא פשרות והתאמה מלאה לכל צורך

בחירה נוספת לגבי שקיות בועות היא של הצבע שלהן. אמנם הגוון לא משפיע כמובן על רמת ההגנה, אבל אי אפשר להתעלם מההשפעה של מראה האריזה, ולכן במידת הצורך ניתן להעניק לשקית צבע שאינו שקוף. ג.כ. שיווק כלפון מייצרת את שקיות ניילון הבועות על סמך ניסיון שהצטבר במשך 3 עשורים של פעילות בתחום מוצרי האריזה – ניסיון מגוון מאוד בזכות לקוחות מענפים שונים (אלקטרוניקה, מזון, קוסמטיקה ועוד ועוד). החברה מייחסת חשיבות רבה גם לזמני האספקה של כל הזמנה ועושה את מרב המאמצים להבטיח הגעה מהירה. עוד דגש הוא מניעת פגיעה מיותרת בסביבה, ולשם כך משתמשת ג.כ. שיווק כלפון כשהדבר אפשרי בחומרי גלם ממוחזרים וכן דואגת להעביר למחזור שאריות ייצור.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here