קרדיט: עמוד פייסבוק "MG Machines and Technologies for Marble and Stone מכונות לתעשיית השיש והאבן"

Montresor היא מכונת ליטוש לאבן ושיש, אחד מהתהליכים החשובים בתהליך האבן והשיש הוא תהליך הגימור בקצה של המוצר. לאחר חיתוך מדויק של מכונת החיתוך Motesor, מתקבלת תצורה גסה של שטח החיתוך בקצהו של המוצר. יכולותיה של המכונה מאפשרות לשמור על אחידות המוצרים ועל דיוק מקסימלי, כך שהלקוחות יקבלו את רמת הגימור הגבוהה ביותר שניתן להשיג כיום ולענות על כל הצרכים של הלקוחות שלכם. אצלנו ב- א.מ.ג סטון בע"מ, תוכלו למצוא את מכונות החיתוך המתקדמות ביותר והטובות ביותר שיש בשוק חיתוכי האבנים והשיש.

מכונות ליטוש שיש למוצר איכותי

מכונות ליטוש שיש, משמשות אותנו בסיום העבודה ועם תוצאת קבלת התצורה הכללית של האריח. יש צורך להעניק לאריח מרקם וצבע חלקים ובהירים ולכן חשוב להשתמש במכונות המכוונות במיוחד לליטוש שיש. המכונות מאפשרות לאריח להפוך למוצר הסופי ולעמוד בכל מה שהלקוחות דורשים בעת הרכישה. כמו שהנכם יודעים, שיש הינו מוצר יקר ורמת הביצוע, החיתוך והליטוש שלו חשובים, אצלנו בmg stone  נקפיד על רמת ליטוש מושלמת ועל המוצר הטוב ביותר עבור הלקוחות שלנ,ו תוך כדי שאנחנו משתמשים במכונות המתקדמות ביותר לליטוש שיש. היכולות של המכונות שלנו הם רבות, והן מסוגלות לעשות מספר פעולות יוצאות דופן כמו ליצור אריחי שיש זהים בגודלם ובמרקמם. בנוסף מוצרי השיש שלנו הם פראקסלנס ומיובאים מחו"ל, כך שאין לכם מה לדאוג בנוגע לרמת השיש שלכם.

עבודה באמצעות מכונות CNC

המכונות החדשות בתחום הינם מכונות CNC. מכונות אלה הינן מכונות חדשניות שהשקיעו בהן מיטב המהנדסים בתחום, על מנת ליצור את המכונה המושלמת והן עושות מספר פעולות כדוגמת חיתוך, ליטוש, קידוח, חריטה, סיבוב, היפוך וחיפוי. יש למכונות ה CNC מספר יתרונות בולטים:

  • חוסכות בזמן העבודה.
  • חוסכות בכסף.
  • קלות לתפעול (לא נדרש ידע קודם).
  • מצמצמות משמעותית את הסיכוי לפגיעה, יעילות, רמת גימור ברמה הגבוהה ביותר.

לסיכום ב MG STONE תקבלו את השירות הטוב ביותר עבור המוצר שברצונכם לרכוש עם למעלה מ25 שנות ניסיון בתחום ומתמחות בעיקר במכונות CNC הנחשבות. לייעוץ מוזמנים לפנות אלינו טלפון: 054-4250532

 

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here