כשמדברים על העברת דירה עולה מיד בדמיון משאית ענק מלאה ברהיטים וארגזים, מנוף עצום ו4 סבלים שמורידים חפצים מהבית למשאית. אך אם מדובר בהעברה של מתחמים קטנים יותר כמו דירה קטנה, משרד או סתם להעביר כמה רהיטים ישנים לתרומה – מומלץ להעזר בחברה המתמחה בתחום הובלות קטנות. הובלות קטנות מבוצעות לרוב על ידי חברות הובלה קטנות בעלות ציי משאיות קטנים וטנדרים – מה שמבטיח שירות אישי יותר ולרוב, באופן מפתיע, מקצועי יותר – וזאת כיוון שחברה שמתעסקת בהובלות קטנות חייבת לשמור על שם טוב מול הלקוחות כי אחרת לא תהיה לה עבודה.

כמובן שגם חברות הובלה גדולות מבצעות גם הובלות קטנות, ולפעמים יש להן יתרון על חברות קטנות – בעיקר בתחום הלוגיסטי. לחברות גדולות יש ציוד עזר להובלה כמו מנופים גדולים (לדירות בקומות גבוהות) צוות סבלים גדול יותר וניסיון רב יותר.

טיפים לבחירת חברת הובלה:

האם יש ביטוח על ההובלה? חברת הובלות בירושלים קטנות או גדולות חייבת לכסות בביטוח את כל המשא שנכנס למשאית על מנת שתוכלו לדרוש פיצוי אם חס וחלילה יקרה משהו בדרך או אחד הרהיטים ינזק במהלך הנסיעה. כפי שרבים בוחרים לבטח את כל מה שהשיגו עד הלום במגרש הביתי באמצעות ביטוח תכולת דירה, חשוב לא פחות לשמור על היקר לכל אחד בשלב ההובלה שיכול להיות כרוך בלא מעט נזק במידה והמובילים לא יעשו עבודה מקצועית וקפדנית מספיק.

  • האם יש צוות סבלים מספק עבור אריזה והובלה? חשוב שתציינו את כמות הארגזים והציוד באופן מדויק על מנת שלא תמצאו את עצמכם סוחבים ארגזים עם הנהג והעוזר היחיד שהגיע איתו.
  • האם חברת ההובלות מודיעין מספקת גם ציוד אריזה והאם היא מספקת שירותי אריזה?
  • האם השירות אדיב? שירות אדיב ויחסי אנוש טובים חשובים מאוד מאוד כיוון שאתם הולכים להפקיר בידי החברה את רכושכם וחשוב שהוא יהיה בידיים טובות.
  • האם יש לחברה המלצות? שאלו חברים או קרובים שהזמינו הובלות קטנות לאחרונה ובקשו מהם המלצות. אלה לרוב יתנו את המשקל המכריע ביותר לבחירת מוביל.

בקשו תמיד הערכת מחיר לפני ההובלה ובקשו שיציינו האם יש תוספת עלות לקומות גבוהות (במידה ורלוונטי) והחתימו את נציג השירות מולו אתם מבצעים את ההזמנה – על מנת שלא יהיו הפתעות.

בסופו של דבר, חברת הובלות קטנות בירושלים היא פתרון מצוין למי שרק רוצה להעביר כמה ארגזים או רהיטים בודדים – ולא צריך למלא משאית גדולה. ובשוק יש המון חברות הובלה או מובילים בודדים שמספקים שירות הובלות קטנות. עשו את השיקול שלכם אם להזמין חברה קטנה וזולה אך עם סיכון של ביטוח וחובבנות (למרות שיש גם חברות קטנות ומקצועניות לעילא), או חברה גדולה ויקרה עם ביטוח ומקצוענות.

 

מחפשים חברת הובלות אמינה בירושלים ומודיעין? מוברס

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here